Reference

Pracuji jako obchodní zástupce už přes 10 let a má práce je hodně hektická. Denně několik schůzek, telefonátů, zpracovávání návrhů, spousta času strávená za volantem nebo mimo kancelář.
Po konzultaci se slečnou Romanou u mě proběhla totální změna nejen v jídelníčku. Přemýšlela jsem, jestli mě tato změna stojí více peněz a musím říct, že ne. Teď je pro mě hlavní výhrou to, že mám daleko více energie, nejsem unavená z hladu a nervózní z toho, že nestíhám jíst. Stojí za to, věnovat sobě trou více času a všem ze srdce slečnu Romanu doporučuji. Když byla schopna změnit mě, pomůže i Vám.

paní Jana

V mém zaměstnání jsem velmi vytížen, navíc hodně cestuji, pohybuji se ve stresovém prostředí a nemám mnoho času. Proto velmi oceňuji moderní způsob komunikace přes internetový portál v rámci konzultací. Spolupráce je tak pro mě mnohem flexibilnější a efektivnější.
Po půlroční spolupráci jsem docílil větší aktivity ve svém zaměstnání, cítím se více svěží a naučil jsem se pravidelně stravovat i ve svém hektickém denním režimu. Změnu uvidíte nejen Vy, ale i vaše okolí.
Vřele doporučuji slečnu Romanu Zoňovou.

pan David

Rozhodla jsem se, že konečně zhubnu a změním svůj životní styl. Já, která nemám silnou vůli a nemám ráda diety, jsem hledala něco jednoduchého a účinného. S poradenstvím se sl. Romanou to šlo lehce. Její vstřícný přístup, jednoduchý jídelníček a pár skvělých rad mě donutilo něco se svým tělem dělat.
Jen jsem přeprogramovala mozek, začala snídat, vybírat si potraviny a cvičit. Efektem je lepší postava, nižší váha a to vše bez jojo efektu.
Vřele všem doporučuji.

paní Marcela

Odborníka na výživu jsem vyhledal po dlouhém čase, kdy jsem sám nevěděl, co dělám špatně a kde dělám chybu. V mém jídelníčku se téměř neobjevovala smažená ani jiná tučná jídla, ale přesto moje váha se nehnula směrem dolů.
Až po konzultaci jsem pochopil chyby a jakmile jsem styl stravování změnil, okamžitě jsem šel s váhou dolů a sebevědomím nahoru. I když občas dnes zhřeším, stále se cítím v pohodě a o to jde!
Romčo díky.

pan Martin

Zadejte Váš e-mail a já Vás budu pravidelně informovat o novinkách a akcích.