Jarní detoxikace

Měnící se roční období velmi silně zasahuje do života každého z nás. Velmi pozitivně je vnímáno Jaro – období začínající vegetativní aktivity v rostlinné a živočišné říši. Pro mnoho lidí je Jaro symbolem očisty.

Očistné procesy (mnohdy nazývané jako detoxikace) jsou velmi rychlým a účinným způsobem, jak z těla dostat různé škodliviny. Ať už mluvíme o pesticidech, těžkých kovech, hormonech, antibiotikách aj., jsou to látky, které se do našeho těla dostávají životním stylem každého z nás a nepříznivě ovlivňují vývoj našeho zdraví. Detoxikace je proto velmi prospěšná a to bez debat!

Spektrum možností detoxikačních metod je opravdu široké. Existují stovky různých účinných postupů detoxikace, vždy záleží pouze na Vás, co se Vám líbí a co jste ochotni podstoupit. Pro spoustu lidí se očistné dny staly dokonce součástí života, bez nichž si jej nedovedou představit.  Je to určitá filozofie, kterou vyznávají.

Pokud nejste příznivci radikálních zásahů do denního života, začněte jednoduše a přitom správně. Upravte si svůj stravovací režim tak, aby vyhovoval základním doporučením racionální stravy. Zvyšte konzumaci ovoce a zeleniny, mějte dostatečný pitný režim, vyhněte se příliš tučným, slazeným a kořeněným potravinám a zařaďte pohyb! Už těmito změnami poznáte, že se něco mění.

Buďte na jarní období se svým zdravím připraveni a užijte si ho naplno! Pokud chcete poradit, neváhejte a napište.

Zpět na úvodní stranu

Zadejte Váš e-mail a já Vás budu pravidelně informovat o novinkách a akcích.